KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3481555
nr 348 1555
Akvarell
osignerad. 1800-tal, skeppsbrott, 27x44
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 februari 2005
300 kr
500 kr
500 kr
650 kr
1.000 kr
6